Gaum logo

Mariusz Wójcik

Absolwent podyplomowych studiów Europejski Model Zarządzania oraz Elektroniki na Politechnice Gdańskiej. Certyfikowany Trener Biznesu.

Trener i konsultant z 22-letnim doświadczeniem biznesowym; 7 lat jako kierownik zespołu a także trener wewnętrzny i produktowy w międzynarodowej korporacji w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji interpersonalnej, asertywności, typologii klientów, sprzedaży, negocjacji i profesjonalnej obsługi klienta

Jego hobby to piłka nożna (czynnie) i całoroczne kąpiele w Bałtyku.

Mariusz Wójcik 7 maja, 2020

Marzena Anna Suchocka

Coach ACC ICF oraz ICC, Trener Biznesu, Mediator w Organizacji, Mentor. 

Miarą wszelkich moich działań jest drugi człowiek.

Fascynuje mnie i niezmiennie zadziwia złożoność natury ludzkiej.

Doświadczenie zawodowe – sektor finansowy i ubezpieczeniowy (P.P.T.F.P. Pioneer, Commercial Union, ING Group, Nationale-Nederlanden, Sygma Bank). Jako freelancer, praktykę trenerską rozpoczęłam w 2009 roku a praktykę coachingową w 2010 roku.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, członkiem International Coaching Community, mentorem w programie Youth Business Poland, TEDx Marszałkowska, partnerem w L&P Group, trenerem współpracującym między innymi z T.U.Ż Cardif Polska.  Mam wykształcenie dziennikarskie (Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie), marketingowe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie). Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Psychologii Zachowań Rynkowych, Negocjacji i Mediacji (Uniwersytet Warszawski – Wydział Psychologii, Wydział Prawa), Coaching Profesjonalny (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie).

Moje kwalifikacje coacha i trenera potwierdzają otrzymane certyfikaty:
CoachWise Coaching Mentoring Essentials Program – Mentor

Mistrzowska Szkoła Trenerów Biznesu MODERATOR – Business Trainer Certificate
The International Coach Federation (ICF) – Associate Certified Coach (ACC)
Academy of Executive Coaching (AOEC Londyn) – The Certificate of Executive Coaching
Coaching Center – CoachWise Essentials – Coach
The International Coaching Community  – International Coaching Certification (ICC)
Studium Trenerów Biznesu – NLP Practitioner Certificate
Francuski Instytut Zarządzania – MBA cykl szkoleń „Zarządzanie dla Managerów”.

Specjalizuje się w coachingu biznesowym, life coachingu oraz coachingu relacji. Propaguję coaching holistyczny, w którym sposób zarządzania własnymi emocjami i relacje z innymi ludźmi, wpływają na jakość życia i poszerzają świadomość możliwości i zasobów.
W praktyce trenerskiej skupiam się na wspieraniu klientów w budowaniu unikatowego, spójnego wizerunku, samoświadomości i osobistego rozwoju, z radością uczestniczę
w procesach transformacji zawodowych i życiowych prowadzących do trwałej zmiany.

Mariusz Wójcik 29 stycznia, 2019

Ewa Magdalena Lach

Żyję w zgodzie z moimi wartościami. Jestem odpowiedzialna za wszystko co robię w moim życiu. Jestem spójna. Najlepiej opisuje mnie 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA. Coachingowe podejście do rozwoju jest stylem życia. Stylem, który przyczynia się do zrozumienia własnych potrzeb, rozwija samoświadomość, poszerza perspektywę, wpływa na realizację własnych marzeń.
W życiu prywatnym podążam za pragnieniami marzeniami. Najważniejsza jest dla mnie droga. Najwspanialsze z moich podróży budowały mnie, rozwinęły coachingowe podejście do świata: stawianie pytań, tworzenie relacji, uważne słuchanie świata i siebie.

Jestem coachem na poziomie akredytacji PCC (Professional Certified Coach) zrzeszonym w ICF (International Coach Federation), przestrzegającym w swojej pracy zasad Kodeksu Etycznego ICFu. Jestem  również biologiem (UAM Wydział Biologii Poznań), zainteresowanym kognitywistyką i neuroplastycznością mózgu. Proces coachingowy opieram na głębokiej pracy z klientem, wspierając poszerzanie świadomości klienta i proces trasformującej zmiany.

Jestem mediatorem i negocjatorem, dzięki ukończonym studiom podyplomowym z Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów, na Uniwersytecie  Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji. Pracuję z osobami, przygotowując je do wystąpień w programie TEDx w Polsce. Posiadam certyfikaty
i dyplomy w obszarach coachingu zespołowego i grupowego. Ukończyłam program Noni Hoefner (Niemiecki Instytut Terapii Prowokatywnej) 2016, w obszarze coachingu prowokatywnego. Wspieram swoją pracą Fundację Słoneczko, jestem w zarządzie Fundacji Brawo My!

Współtworzyłam autorskie narzędzie Metamorfozy Świadomości™ w oparciu o które, powstał program akredytowany przez ICF w 2015 roku. Stworzyłam model wartości i jestem współtwórcą programu Integrity™ dotyczącego zarządzania emocjami, pracy z przekonaniami, zmiany w oparciu o wartości i rozwój kompetencji liderów w organizacjach. Jestem współautorką artykułów do wydawnictwa Bauer na temat relacji międzypokoleniowych kierowców. Wystąpiłam z wykładem na temat znaczenia wartości, emocji i przekonań w procesie coachingowym, podczas VII Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, Coaching jako konstruktywny dialog.

Szkolenia  certyfikowane przez Międzynarodową Organizację Coachingową
(ICF – International Coach Federation):

  • Szkolenie „Rozwój postawy coacha/Coaching profesjonalny”; „Development of a Coach Attitude / Professional Coaching” – prowadzone przez Urszulę Sadomską (Master Certified Coach ICF).
  • Szkolenie „Coach, czyli kto?” – prowadzone przez Bartosza Berendta (Associate Certified Coach ICF), 2012
  • Coach Wise Essentials – szkolenie organizowane przez Coaching Center, Warszawa
  • Intuicyjny Coach – Akademia Coachingu Joanny Flanagan (67h) 2014
  • Coaching zespołowy – Edyta Ponarad (80h)
  • Akredytacja na poziomie PCC (Professional Certified Coach)™ 2014
  • Coaching mózgu społecznego – CoMe, 2017

Obecnie rozwijam autorską formułę pracy coachingowej na SUP’ach w otwartej przestrzeni Zatoki Puckiej.

Mariusz Wójcik 29 stycznia, 2019

Izabela Trafalska

Certyfikowany Trener Biznesu. Logistyk posiadający 20-letnie  doświadczenie w świecie  biznesu w branży FMCG. Praktyk w zakresie zarządzania zespołem, wdrażania innowacji i prowadzenia projektów również w środowisku międzynarodowym. Zawodowe inspiracje to optymalizacja procesów łańcucha dostaw, planowania produkcji oraz obsługa klienta. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach Unilever UK (Planista ds. Usprawnień w Logistyce (więcej…)

Artur Pleskot 20 października, 2016

Maciej Sowiński

Manager, trener, konsultant i wykładowca. Specjalizuje się w tematyce zarządzania finansami, analizy finansowej, analizy opłacalności projektów inwestycyjnych, wyceny wartości przedsiębiorstw, zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania ciągłością działania. Autor i współautor wielu wycen wartości przedsiębiorstw. Zrealizował wiele projektów doradczych i szkoleniowych dla wielu firm i organizacji. Wykładowca na studiach podyplomowych, w tym na studiach Master of Business Administration (MBA). Certyfikowany Menedżer Zarządzania Ryzykiem metodyki IRM oraz metodyki M_o_R ® (Management of Risk). Jako menedżer ryzyka odpowiadał za opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania ryzykiem (więcej…)

Artur Pleskot 12 września, 2016

Magdalena Pettke

Radca prawny, której praktyka zawodowa skupia się na zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i prawa spółek. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago-Kent Collage of Law. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Właścicielka Kancelarii i prawnik in-house. Certyfikowany Doradca Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect przy Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. (więcej…)

Artur Pleskot 1 września, 2016

Monika Szczerbińska-Inglot

Certyfikowana Trenerka Biznesu, konsultant i facylitator projektów. Specjalizuje się w tematach związanych z Zarządzaniem Projektami (PMI® PMBoK® Guide i PRINCE2™ a także SCRUM). Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich. Z wykształcenia magister Zarządzania i Marketingu. Jej mocne strony to szkolenia z Zarządzanie projektami – różne metodyki, Zarządzanie ryzykiem w projekcie, Harmonogramowanie, Budowanie zespołu projektowego, Zarządzanie efektywnych zespołem projektowym, Komunikacja w projekcie, (więcej…)

Artur Pleskot 27 listopada, 2015

Sylwia Karwacka

Psycholog, Coach, Specjalistka ds. HR, Certyfikowana Trenerka Biznesu. W swojej pracy kieruje się zasadami partnerstwa i komunikacji bez przemocy. Używając różnych narzędzi do rozwoju pomaga w znalezieniu własnej drogi, osiąganiu celów i zadowolenia z życia. (więcej…)

Artur Pleskot 22 maja, 2015

Artur Pleskot

Certyfikowany Trener Biznesu – konsultant, doradca biznesowy. Od 10 lat zajmuje się szeroko pojętym marketingiem serwisów internetowych ze szczególnym naciskiem na ich pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. (więcej…)

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Tomasz Wypych

Trener, coach, konsultant biznesu, doświadczony wieloletni menedżer, dziennikarz motoryzacyjny, konsultant biznesowy, także w obszarze motoryzacji, trener, PR-owiec, spiker. Współautor wprowadzenia na rynek „Auto Dziś i Jutro” i „Auto Moto”, współtwórca „Gazety Auto” – dodatku motoryzacyjnego do „Gazety Wyborczej”. Uczestnik Rajdu Paryż Dakar. Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi, studiów executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Management and Training IMS School i Amerykańskiej Szkoły dla Dziennikarzy Europy Wschodniej. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. (więcej…)

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Alicja Maziarek

Psycholog, terapeuta, trener. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Jest terapeutą potraumatycznych zaburzeń stresowych (PTSD), psychologiem transportu, interwentem kryzysowym. Ma doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Specjalizuje się w szkoleniach: komunikacja interpersonalna, komunikacja w zespole, asertywność, radzenie sobie ze stresem, motywacja, tolerancja, aktywizacja zawodowa, samoocena, techniki sprzedaży, trudny klient, szkoła dla rodziców.
W wolnych chwilach lubi aktywny wypoczynek.

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Tomasz Piwoński

Trener-konsultant z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych.  Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach umiejętności analitycznych, narzędziach rozwoju rynku i dystrybucji, analizach sprzedaży, segmentacji, badaniach rynkowych, jak również zarządzaniu projektami. Przygotowuje i prowadzi praktyczne szkolenia rozwijające umiejętności efektywnego wykorzystania narzędzi pakietu Office (Exel, Access, Power Point, Word). Z wykształcenia finansista, pasjonat analiz danych, systemów komputerowych, zarządzania projektami. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Doświadczenie biznesowe zdobywał w Działach Sprzedaży, Marketingu i Trade Marketingu w międzynarodowych koncernach ( Ovita Nutricia, Seagram Polska, Wyborowa SA, JTI Polska). Tworzył systemy baz danych, analiz sprzedaży i zarządzania. Jako menedżer projektów wdrażał z sukcesami w życie projekty zarządzania działami handlowymi jak  międzynarodowe projekty  CRM oparte na systemie Siebel.

Jego pasją jest fotografia.

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Viktoryia Trudnowska

Certyfikowany trener biznesu, coach, przedsiębiorca. Wykłada na menedżerskich studiach podyplomowych na UG (Coaching) i SWPS (modelowanie strategii mistrzowskich).

Swoje umiejętności w zakresie szkoleń biznesowych zdobywała pracując w działach sprzedaży i przechodząc drogę od najniższego szczebla do menedżera zarządzającego zespołem. Otwierała oddział spółki polskiej na Ukrainie i zarządzała tym odziałem, negocjowała umowy wdrożeniowe dla dużej korporacji informatycznej, uwzględniając specyfikę rynków wschodnich. 

Szkoli z pasją i stawia nacisk na interaktywne formy pracy i uczenia się. Specjalizuje się w szkoleniach handlowych, szkoleniach dla zespołów, warsztatach dla kadry zarządzającej i coachingu, szkoleniach rosyjskojęzycznych oddziałów korporacji międzynarodowych.

„Po godzinach” pływa na windsurfingu, nurkuje, zachłannie czyta książki, spotyka się z przyjaciółmi i na nowo odkrywa świat wraz z małym człowiekiem – córką Sonią.

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Paulina Bujwid

Certyfikowany trener biznesu, menedżer, absolwentka socjologii Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla polskich i międzynarodowych firm lotniczych, początkowo jako stewardessa, później na stanowiskach kierowniczych. (więcej…)

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Magdalena Barszewska

Trener, konsultant posiadający 15-letnie doświadczenie w świecie biznesu w branży FMCG. Doświadczony logistyk, praktyk w zakresie wdrażania innowacji i prowadzenia projektów, również w środowisku międzynarodowym. Specjalizuje się w szkoleniach: Zarządzanie zapasami, Zarządzanie procesem produkcji, Zarządzanie zmianą w łańcuchu dostaw, Efektywna kooperacja z dostawcami w nowoczesnym Łańcuchu Dostaw.

Zawodowe pasje to perfekcyjna obsługa klienta, wdrażanie innowacji i usprawnienia w łańcuchu dostaw.

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Emilia Kacprzyk

Menadżer HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarem Human Resources globalnych korporacji. Przez 8 lat pełniła funkcję Szefa HR odpowiedzialnego za politykę personalną w  grupie 20 spółek na całym świecie. W organizacjach polskich i zagranicznych (m.in. Rosja, Stany Zjednoczone, Chiny) wdrażała procesy HR tj. talent acquisition, Employer Branding, zarządzanie oparte  na kompetencjach czy programy rozwojowe.

Na co dzień współpracuje z menadżerami wszelkich szczebli  w Polsce i za granicą, wdrażając ich  i umacniając w przekonaniu o wartości wdrażania procesów umożliwiających wzrost efektywności organizacji dzięki zaangażowaniu pracowników.  Jako coach ICF w pracy stosuje podejście oparte na współpracy i wsparciu rozwoju innych.

Jest konsultantem HR, prowadzi szkolenia na rynku polskim i arenie międzynarodowej z HR (zarządzanie przez kompetencje, Employer Branding, ścieżki kariery itd.) oraz umiejętności miękkich (współpraca w zespole, zarządzanie strukturą rozproszoną, wielokulturową, wielopokoleniową itp.), jest wykładowcą akademickim z obszaru zarządzania biznesem i HR.

Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim.

Mariusz Wójcik 10 lutego, 2015

Agnieszka Kurzawska

Certified International Professional Trainer®, dyplomowany Business Coach, Trener Metody Biegun oraz Trener Wspomagania z 11-letnim doświadczeniem szkoleniowym, zarówno dla biznesu jak i edukacji. Łączy wiedzę i umiejętności coachingowe oraz trenerskie z doświadczeniem biznesowym marketingowca i PR-owca.

Wykładowca w Kaszubsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie, w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Trener w Fundacji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Partner oraz Trener Stylów Myślenia FRIS®. Konsultant MaxieDISC.

Prowadzi własne projekty rozwojowe oraz współpracuje z wieloma instytucjami szkoleniowymi.Pomaga swoim klientom w budowaniu efektywnych zespołów. Specjalizuje się w szkoleniach: z zarządzania zespołem, z rozwiązywania konfliktów, zarządzania talentami, komunikacyjnych, negocjacyjnych, z przywództwa, o Stylach Myślenia opartych o metodologię FRIS®, coachingowych, motywacyjnych, z obsługi klienta.

Autorka kart coachingowych „MOVEIN – wprowadź zmiany”.

Prywatnie pasjonatka poznawania nowych kultur i smaków.

Mariusz Wójcik 10 lutego, 2015

Małgorzata Pracoń

Certyfikowany Trener biznesu i  Coach, instruktor fitness. W pracy kieruje się podejściem holistycznym do klienta. Prowadzi warsztaty rozwojowe, podczas których uświadamia, inspiruje i zachęca ludzi  do pracy nad sobą. Rozwijając uczestników swoich szkoleń, łączy wiedzę biznesową z 10-letnim doświadczeniem instruktora fitness.

Największą jej pasją jest coaching i praca nad wzmocnieniem zasobów swoich klientów.

Fascynuje ją  życie Tu i Teraz, wyciszanie umysłu na zajęciach jogi, życie świadome w zgodzie ze sobą, aby osiągnąć szczęście, spokój i harmonię.

Jej  motto życiowe: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

Mariusz Wójcik 8 lutego, 2015

Piotr Wysocki

Z wykształcenia ekonomista, ukończył studia podyplomowe w zakresie BHP oraz w zakresie Lean Six Sigma, doradca biznesowy i certyfikowany trener biznesu.

W ciągu ostatnich 18 lat zrealizował ponad 100 projektów doradczych, min. w zakresie wdrażania i usprawniania systemów zarządzania, zarządzania procesami, zarządzania projektami oraz zarządzaniu ryzykiem.

Mariusz Wójcik 7 lutego, 2015

Magdalena Komiago

Certyfikowany trener biznesu z 12-letnim doświadczeniem, coach, magister psychologii. Swoje doświadczenie biznesowe zdobywałam zarówno w dużych koncernach, jak i w mniejszych firmach rodzinnych. Zaczynałam jako handlowiec w międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Przygodę z korporacją zakończyłam na stanowisku wewnętrznego trenera sprzedaży. Moja specjalność to rozwijanie kompetencji sprzedażowych z uwzględnieniem standardów obsługi ukierunkowanych na budowanie długofalowych relacji z klientem.

„Tylko bardzo zadowolony klient jest lojalny” – ta myśl przyświeca filozofii sprzedaży, którą wdrażam. Dlatego też ważny jest dla mnie nie tylko solidny warsztat narzędziowy, ale też budowanie w uczestnikach silnej motywacji do działania oraz wiary w produkt/ usługę. Moje szkolenia to solidna porcja wiedzy, nowych umiejętności oraz atmosfery sprzyjającej osiąganiu sukcesów.

Artur Pleskot 6 lutego, 2015

Arkadiusz Naruk

Trener i pasjonat komunikacji z międzynarodowym certyfikatem trenerskim CIPT (ACI).

Dyrektor rejonu światowej organizacji mówców Toastmasters International z tytułem Kompetentnego Mówcy. Konsultant wystąpień na wydarzeniach biznesowych oraz akademickich, takich jak TEDxGdynia, Google Warsaw AI Hackathon czy Polish-Israeli Innocamp. Juror i wielokrotny medalista konkursów mówczych.

Prywatnie interesuje się literaturą rozwojową (biznes i psychologia), dalekimi podróżami oraz ambitnymi grami PC.

Mariusz Wójcik 5 lutego, 2015

Dorota Kucharska

Certyfikowany coach ICC, akredytowany coach ICF na poziomie ACC, certyfikowana trenerka Marketplace Simulations, wykładowca MBA i studiów podyplomowych oraz menedżerka projektów unijnych.  Z wykształcenia magister inżynier zarządzania systemami produkcyjnymi, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami Politechniki Gdańskiej i Europejskich Studiów Specjalnych.

Od 13 lat z pasją realizuje warsztaty strategiczne z wykorzystaniem symulacyjnych gier biznesowych, a od 2 lat dzieli się swoją wiedzą z zakresu coachingu w ramach Certyfikowanych Kursów Coachingu ICF. Uczestnikami jej szkoleń byli między innymi menadżerowie największych polskich i zagranicznych firm. Realizuje warsztaty zarówno w języku polskim jak i angielskim  dla uczestników różnych narodowości.

W pracy trenera najbardziej ceni techniki szkoleniowe oparte na rywalizacji i nauce przez doświadczanie. W związku z tym jej mottem zawodowym są słowa Konfucjusza: „Słyszałem i zapomniałem. Widziałem i zapamiętałem. Zrobiłem i zrozumiałem”.

W międzyczasie pisze rozlicza i zarządza projektami unijnymi zgodnie z metodykami PMI i Agile, których wartość przekroczyła już 45 milionów złotych.

W wolnym czasie podróżuje po świecie, zgłębia tajniki rodzicielstwa z pozytywną dyscypliną i poszukuje skutecznych technik znajdowania równowagi między życiem zawodowym i osobistym.

Mariusz Wójcik 5 lutego, 2015

Joanna Grabska

Absolwentka Ekonomii UG i studiów MBA. Zanim rozpoczęła pracę jako szkoleniowiec przez kilka lat pracowała w koncernach w branży FMCG. Certyfikowany trener ACI z 21-letnim doświadczeniem zawodowym: ponad 2200 dni na sali szkoleniowej; ponad 500 indywidualnych sesji coachingowych i terapeutycznych głębokiej zmiany zawodowej i osobistej.

Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych (sprzedaż, negocjacje, coaching, motywowanie, zarządzanie sprzedażą zarządzanie zespołem, budowanie zespołów, efektywne prowadzenie zespołów, zarządzanie talentami, zarządzanie zmianą, zarządzanie oporem w zmianie).

Posiada dar tzw. szerszej intuicji, wglądów. Dar ten pozwala dostrzec ukryte talenty, Twoje siły i moce, ale też blokady, ukryte dynamiki relacji w organizacjach. Dzięki temu łatwiej jest pomóc dotrzeć do ukrytych schematów, trudnej energii,  które w niejawny i nieoczywisty  sposób rządzą realnymi  wynikami w firmie. To pomaga zainspirować do podjęcia decyzji zgodnych z własną, głęboką prawdą, prawdą serca i duszy.

Łączy metody trenerskie, coachingowe, Coaching Prowokatywny, Ustawienia systemowe, Ustawienia hellingerowskie, poziomy świadomości profesora Hawkinsa (również w odniesieniu do organizacji), pracę na poziomie połączenia logiki i intuicji.

Absolutna pasjonatka Polinezji. Odwiedziła kilkukrotnie Hawaje, Tonga, Nową Zelandię. Te kraje i ludzie, to ważna lekcja naturalności, kontaktu ze sobą i przyrodą, szacunku do Starszyzny. Tańczy hawajski taniec hula- kahiko i auana.

Mariusz Wójcik 4 lutego, 2015

Joanna Makuch

Certyfikowany trener, Doradca Kariery, Specjalista ds. przedsiębiorczości. Od 7 lat związana z rynkiem usług doradczo – szkoleniowych poprzez udział w realizacji projektów outplacementowych i szkoleniowych. Z wykształcenia Socjolog. Specjalizuje się w szkoleniach: poruszanie się po rynku pracy, radzenie sobie ze stresem, asertywność, autoprezentacja, motywacja, praca nad celem, analiza i rozwój własnego potencjału. (więcej…)

Artur Pleskot 3 lutego, 2015

Paweł Błaszkiewicz

Trener konsultant, doktor psychologii, praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. W pracy naukowej zajmuje się problematyką badania satysfakcji pracy. Ukończył socjologię, podyplomowe studia z doradztwa personalnego oraz Studium Menedżerów Personalnych w Gdańsku. (więcej…)

Artur Pleskot 2 lutego, 2015

Joseph Wera

Z wykształcenia humanista i ekonomista, wykładowca MBA, certyfikowany trener NLP. Trener i konsultant z 26-letnim doświadczeniem biznesowym. Swoje umiejętności zdobywał głównie w koncernach międzynarodowych. Rozpoczynał swoją karierę jako handlowiec, był zawodowym negocjatorem oraz  Dyrektorem d/s rozwoju. Skończył swoją karierę jako Dyrektor Handlowy firmy z listy 300 największych firm w Polsce. (więcej…)

Artur Pleskot 1 lutego, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy