Gaum logo

Arkadiusz Naruk

Trener i pasjonat komunikacji z międzynarodowym certyfikatem trenerskim CIPT (ACI).

Dyrektor rejonu światowej organizacji mówców Toastmasters International z tytułem Kompetentnego Mówcy. Konsultant wystąpień na wydarzeniach biznesowych oraz akademickich, takich jak TEDxGdynia, Google Warsaw AI Hackathon czy Polish-Israeli Innocamp. Juror i wielokrotny medalista konkursów mówczych.

Prywatnie interesuje się literaturą rozwojową (biznes i psychologia), dalekimi podróżami oraz ambitnymi grami PC.

Mariusz Wójcik Maj 28th, 2019

Marzena Anna Suchocka

Coach ACC ICF oraz ICC, Trener Biznesu, Mediator w Organizacji, Mentor.       

Miarą wszelkich moich działań jest drugi człowiek.

Fascynuje mnie i niezmiennie zadziwia złożoność natury ludzkiej.

Doświadczenie zawodowe – sektor finansowy i ubezpieczeniowy (P.P.T.F.P. Pioneer, Commercial Union, ING Group, Nationale-Nederlanden, Sygma Bank). Jako freelancer, praktykę trenerską rozpoczęłam w 2009 roku a praktykę coachingową w 2010 roku.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, członkiem International Coaching Community, mentorem w programie Youth Business Poland, TEDx Marszałkowska, partnerem w L&P Group, trenerem współpracującym między innymi z T.U.Ż Cardif Polska.  Mam wykształcenie dziennikarskie (Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie), marketingowe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie). Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Psychologii Zachowań Rynkowych, Negocjacji i Mediacji (Uniwersytet Warszawski – Wydział Psychologii, Wydział Prawa), Coaching Profesjonalny (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie).

Moje kwalifikacje coacha i trenera potwierdzają otrzymane certyfikaty:
CoachWise Coaching Mentoring Essentials Program – Mentor

Mistrzowska Szkoła Trenerów Biznesu MODERATOR – Business Trainer Certificate
The International Coach Federation (ICF) – Associate Certified Coach (ACC)
Academy of Executive Coaching (AOEC Londyn) – The Certificate of Executive Coaching
Coaching Center – CoachWise Essentials – Coach
The International Coaching Community  – International Coaching Certification (ICC)
Studium Trenerów Biznesu – NLP Practitioner Certificate
Francuski Instytut Zarządzania – MBA cykl szkoleń „Zarządzanie dla Managerów”.

Specjalizuje się w coachingu biznesowym, life coachingu oraz coachingu relacji. Propaguję coaching holistyczny, w którym sposób zarządzania własnymi emocjami i relacje z innymi ludźmi, wpływają na jakość życia i poszerzają świadomość możliwości i zasobów.
W praktyce trenerskiej skupiam się na wspieraniu klientów w budowaniu unikatowego, spójnego wizerunku, samoświadomości i osobistego rozwoju, z radością uczestniczę
w procesach transformacji zawodowych i życiowych prowadzących do trwałej zmiany.

Mariusz Wójcik Styczeń 29th, 2019

Ewa Magdalena Lach

Żyję w zgodzie z moimi wartościami. Jestem odpowiedzialna za wszystko co robię w moim życiu. Jestem spójna. Najlepiej opisuje mnie 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA. Coachingowe podejście do rozwoju jest stylem życia. Stylem, który przyczynia się do zrozumienia własnych potrzeb, rozwija samoświadomość, poszerza perspektywę, wpływa na realizację własnych marzeń.
W życiu prywatnym podążam za pragnieniami marzeniami. Najważniejsza jest dla mnie droga. Najwspanialsze z moich podróży budowały mnie, rozwinęły coachingowe podejście do świata: stawianie pytań, tworzenie relacji, uważne słuchanie świata i siebie.

Jestem coachem na poziomie akredytacji PCC (Professional Certified Coach) zrzeszonym w ICF (International Coach Federation), przestrzegającym w swojej pracy zasad Kodeksu Etycznego ICFu. Jestem  również biologiem (UAM Wydział Biologii Poznań), zainteresowanym kognitywistyką i neuroplastycznością mózgu. Proces coachingowy opieram na głębokiej pracy z klientem, wspierając poszerzanie świadomości klienta i proces trasformującej zmiany.

Jestem mediatorem i negocjatorem, dzięki ukończonym studiom podyplomowym z Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów, na Uniwersytecie  Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji. Pracuję z osobami, przygotowując je do wystąpień w programie TEDx w Polsce. Posiadam certyfikaty
i dyplomy w obszarach coachingu zespołowego i grupowego. Ukończyłam program Noni Hoefner (Niemiecki Instytut Terapii Prowokatywnej) 2016, w obszarze coachingu prowokatywnego. Wspieram swoją pracą Fundację Słoneczko, jestem w zarządzie Fundacji Brawo My!

Współtworzyłam autorskie narzędzie Metamorfozy Świadomości™ w oparciu o które, powstał program akredytowany przez ICF w 2015 roku. Stworzyłam model wartości i jestem współtwórcą programu Integrity™ dotyczącego zarządzania emocjami, pracy z przekonaniami, zmiany w oparciu o wartości i rozwój kompetencji liderów w organizacjach. Jestem współautorką artykułów do wydawnictwa Bauer na temat relacji międzypokoleniowych kierowców. Wystąpiłam z wykładem na temat znaczenia wartości, emocji i przekonań w procesie coachingowym, podczas VII Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, Coaching jako konstruktywny dialog.

Szkolenia  certyfikowane przez Międzynarodową Organizację Coachingową
(ICF – International Coach Federation):

  • Szkolenie „Rozwój postawy coacha/Coaching profesjonalny”; „Development of a Coach Attitude / Professional Coaching” – prowadzone przez Urszulę Sadomską (Master Certified Coach ICF).
  • Szkolenie „Coach, czyli kto?” – prowadzone przez Bartosza Berendta (Associate Certified Coach ICF), 2012
  • Coach Wise Essentials – szkolenie organizowane przez Coaching Center, Warszawa
  • Intuicyjny Coach – Akademia Coachingu Joanny Flanagan (67h) 2014
  • Coaching zespołowy – Edyta Ponarad (80h)
  • Akredytacja na poziomie PCC (Professional Certified Coach)™ 2014
  • Coaching mózgu społecznego – CoMe, 2017

Obecnie rozwijam autorską formułę pracy coachingowej na SUP’ach w otwartej przestrzeni Zatoki Puckiej.

Mariusz Wójcik Styczeń 29th, 2019

Małgorzata Pracoń

Certyfikowany Trener biznesu i  Coach, instruktor fitness. W pracy kieruje się podejściem holistycznym do klienta. Prowadzi warsztaty rozwojowe, podczas których uświadamia, inspiruje i zachęca ludzi  do pracy nad sobą. Rozwijając uczestników swoich szkoleń, łączy wiedzę biznesową z 10-letnim doświadczeniem instruktora fitness.

Największą jej pasją jest coaching i praca nad wzmocnieniem zasobów swoich klientów.

Fascynuje ją  życie Tu i Teraz, wyciszanie umysłu na zajęciach jogi, życie świadome w zgodzie ze sobą, aby osiągnąć szczęście, spokój i harmonię.

Jej  motto życiowe: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

Mariusz Wójcik Listopad 21st, 2018

Piotr Wysocki

Z wykształcenia ekonomista, ukończył studia podyplomowe w zakresie BHP oraz w zakresie Lean Six Sigma, doradca biznesowy i certyfikowany trener biznesu.

W ciągu ostatnich 18 lat zrealizował ponad 100 projektów doradczych, min. w zakresie wdrażania i usprawniania systemów zarządzania, zarządzania procesami, zarządzania projektami oraz zarządzaniu ryzykiem.

Mariusz Wójcik Czerwiec 11th, 2018

Magdalena Bielicka

Trener Biznesu z certyfikacją międzynarodową Certified Professional International Trainer® American Certification Institute (CIPT® ACI). Najwyższe uprawnienia do zarządzania i certyfikacji w obszarze HR Certified Human Resource Manager Executive® American Certification Institute (CHRME® ACI). Ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR. Główne doświadczenie to międzynarodowe korporacje, prowadziła również projekty HR dla firm o strukturze nie korporacyjnej, w których budowała struktury. Przygodę z biznesem rozpoczynała w firmie rodzinnej. Z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w szkoleniach HRowych oraz prawnych, wprowadza i realizuje filozofię NVC. Jest mistrzem rekrutacji. Zarządza Akademią HR GAUM.

Certyfikowany Trener FRIS.

Prowadzi Klub Akademii Trenerów z Pasją w GAUM, jest członkiem Klubu Marka jest Kobietą.

Pasjonuje się: góry, jazz, literatura faktu, podróże małe i duże (wszędzie tam gdzie świeci słońce), medytacja tantryczna. Wolne chwile spędza aktywnie: rower, siłownia, rolki, narty. Lubi fotografować kwiaty.

Mariusz Wójcik Marzec 1st, 2018

Izabela Trafalska

Certyfikowany Trener Biznesu. Logistyk posiadający 20-letnie  doświadczenie w świecie  biznesu w branży FMCG. Praktyk w zakresie zarządzania zespołem, wdrażania innowacji i prowadzenia projektów również w środowisku międzynarodowym. Zawodowe inspiracje to optymalizacja procesów łańcucha dostaw, planowania produkcji oraz obsługa klienta. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach Unilever UK (Planista ds. Usprawnień w Logistyce (więcej…)

Artur Pleskot Październik 20th, 2016

Maciej Sowiński

Manager, trener, konsultant i wykładowca. Specjalizuje się w tematyce zarządzania finansami, analizy finansowej, analizy opłacalności projektów inwestycyjnych, wyceny wartości przedsiębiorstw, zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania ciągłością działania. Autor i współautor wielu wycen wartości przedsiębiorstw. Zrealizował wiele projektów doradczych i szkoleniowych dla wielu firm i organizacji. Wykładowca na studiach podyplomowych, w tym na studiach Master of Business Administration (MBA). Certyfikowany Menedżer Zarządzania Ryzykiem metodyki IRM oraz metodyki M_o_R ® (Management of Risk). Jako menedżer ryzyka odpowiadał za opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania ryzykiem (więcej…)

Artur Pleskot Wrzesień 12th, 2016

Magdalena Pettke

Radca prawny, której praktyka zawodowa skupia się na zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i prawa spółek. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago-Kent Collage of Law. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Właścicielka Kancelarii i prawnik in-house. Certyfikowany Doradca Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect przy Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. (więcej…)

Artur Pleskot Wrzesień 1st, 2016

Monika Szczerbińska-Inglot

Certyfikowana Trenerka Biznesu, konsultant i facylitator projektów. Specjalizuje się w tematach związanych z Zarządzaniem Projektami (PMI® PMBoK® Guide i PRINCE2™ a także SCRUM). Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich. Z wykształcenia magister Zarządzania i Marketingu. Jej mocne strony to szkolenia z Zarządzanie projektami – różne metodyki, Zarządzanie ryzykiem w projekcie, Harmonogramowanie, Budowanie zespołu projektowego, Zarządzanie efektywnych zespołem projektowym, Komunikacja w projekcie, (więcej…)

Artur Pleskot Listopad 27th, 2015

Joanna Makuch

Certyfikowany trener, Doradca Kariery, Specjalista ds. przedsiębiorczości. Od 7 lat związana z rynkiem usług doradczo – szkoleniowych poprzez udział w realizacji projektów outplacementowych i szkoleniowych. Z wykształcenia Socjolog. Specjalizuje się w szkoleniach: poruszanie się po rynku pracy, radzenie sobie ze stresem, asertywność, autoprezentacja, motywacja, praca nad celem, analiza i rozwój własnego potencjału. (więcej…)

Artur Pleskot Listopad 27th, 2015

Sylwia Karwacka

Psycholog, Coach, Specjalistka ds. HR, Certyfikowana Trenerka Biznesu. W swojej pracy kieruje się zasadami partnerstwa i komunikacji bez przemocy. Używając różnych narzędzi do rozwoju pomaga w znalezieniu własnej drogi, osiąganiu celów i zadowolenia z życia. (więcej…)

Artur Pleskot Maj 22nd, 2015

Artur Pleskot

Certyfikowany Trener Biznesu – konsultant, doradca biznesowy. Od 10 lat zajmuje się szeroko pojętym marketingiem serwisów internetowych ze szczególnym naciskiem na ich pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Tomasz Wypych

Trener, coach, konsultant biznesu, doświadczony wieloletni menedżer, dziennikarz motoryzacyjny, konsultant biznesowy, także w obszarze motoryzacji, trener, PR-owiec, spiker. Współautor wprowadzenia na rynek „Auto Dziś i Jutro” i „Auto Moto”, współtwórca „Gazety Auto” – dodatku motoryzacyjnego do „Gazety Wyborczej”. Uczestnik Rajdu Paryż Dakar. Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi, studiów executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Management and Training IMS School i Amerykańskiej Szkoły dla Dziennikarzy Europy Wschodniej. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Dorota Walas

Trener, psycholog, doradca zawodowy. Doradca indywidualny i grupowy w zakresie: planowania ścieżki kariery zawodowej, budowania skuteczności osobistej, wyznaczania indywidualnego planu rozwoju w oparciu o testy psychometryczne. Specjalista w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego w tym m.in.: przeprowadzanie sesji Assessment/Development Centre, projektowanie systemów ocen pracowniczych, budowanie modeli kompetencyjnych pracowników w oparciu o diagnozę wstępną i końcową poziomu kompetencji, badanie potrzeb rozwojowych. Trener z zakresu umiejętności poruszania się po rynku pracy, radzenia sobie ze stresem, asertywności i autoprezentacji. Swoją karierę zaczęła w organizacji pozarządowej pełniąc funkcję koordynatora projektu szkoleniowego. Współpracowała z wieloma firmami na różnorodnych stanowiskach co pozwoliło na wszechstronność i szybkie dostosowanie się do rynku szkoleń. Przygotowuje programy szkoleniowe „ na miarę”, bada potrzeby rozwojowe indywidualnych osób. Szkoli osoby, które z własnej woli chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i które dbają o swój rozwój osobisty w tym: kierowników małych i średnich przedsiębiorstw, pracowników administracji publicznej, handlowców. Czerpie przyjemność z podróży i spotkań z przyjaciółmi.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Alicja Maziarek

Psycholog, terapeuta, trener. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Jest terapeutą potraumatycznych zaburzeń stresowych (PTSD), psychologiem transportu, interwentem kryzysowym. Ma doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Specjalizuje się w szkoleniach: komunikacja interpersonalna, komunikacja w zespole, asertywność, radzenie sobie ze stresem, motywacja, tolerancja, aktywizacja zawodowa, samoocena, techniki sprzedaży, trudny klient, szkoła dla rodziców.
W wolnych chwilach lubi aktywny wypoczynek.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Tomasz Piwoński

Trener-konsultant z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych.  Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach umiejętności analitycznych, narzędziach rozwoju rynku i dystrybucji, analizach sprzedaży, segmentacji, badaniach rynkowych, jak również zarządzaniu projektami. Przygotowuje i prowadzi praktyczne szkolenia rozwijające umiejętności efektywnego wykorzystania narzędzi pakietu Office (Exel, Access, Power Point, Word). Z wykształcenia finansista, pasjonat analiz danych, systemów komputerowych, zarządzania projektami. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Doświadczenie biznesowe zdobywał w Działach Sprzedaży, Marketingu i Trade Marketingu w międzynarodowych koncernach ( Ovita Nutricia, Seagram Polska, Wyborowa SA, JTI Polska). Tworzył systemy baz danych, analiz sprzedaży i zarządzania. Jako menedżer projektów wdrażał z sukcesami w życie projekty zarządzania działami handlowymi jak  międzynarodowe projekty  CRM oparte na systemie Siebel.

Jego pasją jest fotografia.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Viktoryia Trudnowska

Certyfikowany trener biznesu, coach, przedsiębiorca. Wykłada na menedżerskich studiach podyplomowych na UG (Coaching) i SWPS (modelowanie strategii mistrzowskich).

Swoje umiejętności w zakresie szkoleń biznesowych zdobywała pracując w działach sprzedaży i przechodząc drogę od najniższego szczebla do menedżera zarządzającego zespołem. Otwierała oddział spółki polskiej na Ukrainie i zarządzała tym odziałem, negocjowała umowy wdrożeniowe dla dużej korporacji informatycznej, uwzględniając specyfikę rynków wschodnich. 

Szkoli z pasją i stawia nacisk na interaktywne formy pracy i uczenia się. Specjalizuje się w szkoleniach handlowych, szkoleniach dla zespołów, warsztatach dla kadry zarządzającej i coachingu, szkoleniach rosyjskojęzycznych oddziałów korporacji międzynarodowych.

„Po godzinach” pływa na windsurfingu, nurkuje, zachłannie czyta książki, spotyka się z przyjaciółmi i na nowo odkrywa świat wraz z małym człowiekiem – córką Sonią.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Magdalena Suppan

Trener biznesu, psycholog i psychoterapeuta. Wykładowca Wyżej Szkoły Bankowej w Toruniu i Kujawsko-Pomorskich Szkołach NEKS.
Swoje umiejętności w zakresie szkoleń biznesowych zdobywała pracując w dziale sprzedaży w międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Doświadczenie trenerskie rozwijała prowadząc szkolenia dla handlowców różnych branż, służby zdrowia, kadr kierowniczych oraz rad pedagogicznych. Jej specjalność to treningi doskonalenia kompetencji osobistych i społecznych (skuteczna komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, zarządzania czasem, wizerunek w biznesie) , szkolenia biznesowe (techniki sprzedaży, trudny klient, podejmowanie decyzji) oraz szkolenia dla nauczycieli i pedagogów (motywowanie uczniów do nauki, trudny uczeń, praca z uczniem wybitnie zdolnym, obiektywne ocenianie, trudny rodzic, asertywność w pracy w szkole).W ramach swojej pracy psychologa prowadzi terapię dzieci z trudnościami w nauce, nadpobudliwością psychoruchową oraz zaburzeniami zachowania i emocji.
Interesują ją podróże intelektualne w zakamarki ludzkiego umysłu :)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Paulina Bujwid

Certyfikowany trener biznesu, menedżer, absolwentka socjologii Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla polskich i międzynarodowych firm lotniczych, początkowo jako stewardessa, później na stanowiskach kierowniczych. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Ewa Kryszkiewicz

Certyfikowany Trener Biznesu, Psycholog, Menedżer Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Absolwentka Studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, oraz studiów podyplomowych z Prawa Pracy na WSZP w Warszawie.
Prowadzi szkolenia dla firm, korporacji, kadry zarządzającej. Od jedenastu lat trener kompetencji osobistych i biznesowych. Coach Zarządów firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, handlowych. Projektuje autorskie programy w oparciu o bardzo dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, aby wdrażane przez nią programy przynosiły wymierne efekty i zysk dla odbiorców szkoleń, całych firm. Zafascynowana możliwościami jakie daje kontakt z drugim człowiekiem. Nieustająco i z ciągłą pasją poszukująca możliwości własnego rozwoju i rozwoju innych ludzi jedynie w taki sposób jak każdy z nas indywidualnie tego potrzebuje.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Grzegorz Mąkosa

Doświadczony praktyk zarządzania, przedsiębiorca, certyfikowany trener NLP, trener biznesowy umiejętności twardych z kilkuletnim doświadczeniem, audytor firm certyfikacyjnych i konsultant systemów zarządzania ISO 9001 – zarządzanie jakością i ISO 27001 – zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Przeprowadził wdrożenia systemów ISO dla ok. 50 firm, przeprowadził kilkadziesiąt audytów certyfikacyjnych, ma na swym koncie kilkaset dni szkoleniowych. Wcześniej dyrektor generalny i menedżer sprzedaży w firmach branży informatycznej.

Absolwent studiów magisterskich na wydziale nauczycielskim – informatyka i studiów podyplomowych: organizacja i zarządzanie oraz zarządzanie bezpieczeństwem informacji, a także wielu kursów i szkoleń biznesowych.

W obszarze zainteresowania zawodowego – psychologia biznesu, efektywność osobista, systemy i standardy zarządzania oraz systemy IT w biznesie.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Violetta Nowacka

Trener z ośmioletnim stażem, magister psychologii, terapeuta NLP, specjalista ds. edukacji seksualnej, prowadzi praktykę psychologiczną. Posiada dyplom trenera biznesu (MODERATOR).
W tym roku uzyskuje międzynarodowy certyfikat coucha ICF. Specjalizuje się w szkoleniach tj. umiejętności menedżerskie, komunikacja w zespole, perswazja i manipulacje w sprzedaży, psychologiczne metody zwiększania efektywności sprzedaży i obsługa klienta, sztuka prowadzenia wystąpień publicznych oraz prezentacji, trening asertywności zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, szkolenia z umiejętności trenerskich, wizerunek zewnętrzny pracowników i kanony ubioru w biznesie, radzenie sobie na rynku pracy, szkolenia integracyjne.
Współpracuje z ogólnopolskimi czasopismami kobiecymi i portalem Onet.pl, w którym konsultuje zagadnienia psychologiczne. Autorka książki o życiu polskich singli „Jak żyć bez gwizdka”.

Jej pasja to poszukiwania duchowe w nurcie New Age, dalekie podróże, eksperymenty kulinarne i taniec arabski.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Leszek Gimel

Pedagog, trener biznesu i menedżer sprzedaży w firmach branży wydawniczej i finansowej. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, magister geografii i pedagogiki, uczestnik studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni na kierunku Komunikacja i marketing. Ma za sobą liczne szkolenia z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym, zarządzania przez cele, negocjacji, NLP oraz szkoleń dla trenerów biznesu. Pasjonat żeglarstwa morskiego (nie gardzi szuwarowo-bagiennym, czasami odwiedza Jeziorak) i nurkowania (Divmaster). Sprzedaje od 15 lat, aktualnie pełni wysoką funkcję menedżerską w firmie branży finansowej. Wyznawca najsilniejszej zasady motywacyjnej – UNWP (Udowodnij Na Własnym Przykładzie).
Uczy innych jak sprzedawać i miażdżyć konkurencję. Potrafi uruchomić w ludziach wyzwania i wszystkie siły do realizacji celów nadrzędnych. Nadaje ludziom rozpędu. Specjalizuje się w rozwoju sił sprzedażowych w firmie, rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii prezentacji marketingowej, efektywnym komunikowaniem w grupie – zasadami moderacji pracy zespołowej, technikami negocjacji. Prowadzi również szkolenia dla nauczycieli, rozszerzając zakres stosowanych dotychczas metod pedagogicznych o wiedzę i umiejętności z zakresu zdolności wpływania na innych.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Marcin Pankow

Certyfikowany trener biznesu i coach, dyplomowany ekonomista, magister zarządzania. Jako przedsiębiorca, handlowiec, menedżer oraz trener wewnętrzny i coach doskonale poznał praktyczną stronę biznesu. Doświadczenia trenerskie i coachingowe zdobywał w realizacji projektów m.in. dla firm sektora finansowego, handlowego, produkcyjnego, instytucji publicznych i innych. Trener – praktyk, który bardzo lubi uczyć i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Specjalizuje się w realizacji szkoleń rozwojowych dla kadry zarządzającej, doradców i handlowców. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: sprzedaży i obsługi klienta, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, zarządzania, wystąpień publicznych, prezentacji, windykacji. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Magdalena Barszewska

Trener, konsultant posiadający 15-letnie doświadczenie w świecie biznesu w branży FMCG. Doświadczony logistyk, praktyk w zakresie wdrażania innowacji i prowadzenia projektów, również w środowisku międzynarodowym. Specjalizuje się w szkoleniach: Zarządzanie zapasami, Zarządzanie procesem produkcji, Zarządzanie zmianą w łańcuchu dostaw, Efektywna kooperacja z dostawcami w nowoczesnym Łańcuchu Dostaw.

Zawodowe pasje to perfekcyjna obsługa klienta, wdrażanie innowacji i usprawnienia w łańcuchu dostaw.

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Paweł Błaszkiewicz

Trener konsultant, doktor psychologii, praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. W pracy naukowej zajmuje się problematyką badania satysfakcji pracy. Ukończył socjologię, podyplomowe studia z doradztwa personalnego oraz Studium Menedżerów Personalnych w Gdańsku. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Joseph Wera

Z wykształcenia humanista i ekonomista, wykładowca MBA, certyfikowany trener NLP. Trener i konsultant z 22-letnim doświadczeniem biznesowym. Swoje umiejętności zdobywał głównie w koncernach międzynarodowych. Rozpoczynał swoją karierę jako handlowiec, był zawodowym negocjatorem oraz  Dyrektorem d/s rozwoju. Skończył swoją karierę jako Dyrektor Handlowy firmy z listy 300 największych firm w Polsce. (więcej…)

Artur Pleskot Luty 12th, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy