Gaum logo

Emilia Kacprzyk

Menadżer HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarem Human Resources globalnych korporacji. Przez 8 lat pełniła funkcję Szefa HR odpowiedzialnego za politykę personalną w  grupie 20 spółek na całym świecie. W organizacjach polskich i zagranicznych (m.in. Rosja, Stany Zjednoczone, Chiny) wdrażała procesy HR tj. talent acquisition, Employer Branding, zarządzanie oparte  na kompetencjach czy programy rozwojowe.

Na co dzień współpracuje z menadżerami wszelkich szczebli  w Polsce i za granicą, wdrażając ich  i umacniając w przekonaniu o wartości wdrażania procesów umożliwiających wzrost efektywności organizacji dzięki zaangażowaniu pracowników.  Jako coach ICF w pracy stosuje podejście oparte na współpracy i wsparciu rozwoju innych.

Jest konsultantem HR, prowadzi szkolenia na rynku polskim i arenie międzynarodowej z HR (zarządzanie przez kompetencje, Employer Branding, ścieżki kariery itd.) oraz umiejętności miękkich (współpraca w zespole, zarządzanie strukturą rozproszoną, wielokulturową, wielopokoleniową itp.), jest wykładowcą akademickim z obszaru zarządzania biznesem i HR.

Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim.

Mariusz Wójcik 10 lutego, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy