Gaum logo

8. edycja Akademii Negocjatora

„To, co powiesz ludziom, może wywołać odruch obronny albo wzbudzić zaufanie, zwiększyć opór albo nastawić przychylnie, dolać oliwy do ognia albo zaowocować porozumieniem”

Rick Brinkman

Każdego dnia miliony ludzi negocjują – czy to warunki umów, kontrakty, zakupy lub sprzedaż. Nawet jeśli nie negocjujesz zawodowo, a kiedykolwiek sprzedawałeś samochód, dom lub inne dobra, wiesz jakim wyzwaniem mogą być negocjacje. Są osoby, które naturalnie znajdują porozumienie, choć nie zawsze w pełni satysfakcjonujące. Inni zupełnie nie potrafią dogadać się z drugą stroną nie wiedząc zupełnie dlaczego, obwiniając drugą stronę za porażkę. Inni negocjują aby tylko dojść do porozumienia kosztem ogromnych ustępstw. Wśród tych milionów negocjujących są i tacy, którzy w trakcie negocjacji osiągają konsekwentnie swoje cele bo w pełni zarządzają procesem negocjacji i nauczyli się jak osiągać satysfakcjonujące porozumienie . Nikt nie rodzi się umiejąc chodzić jak i negocjować. Tych umiejętności warto się nauczyć jeśli chcemy osiągać ambitne i w pełni satysfakcjonujące umowy czy kontrakty. Od tych nieprzeciętnych umiejętności negocjacyjnych zależy wynik oraz poziom zadowolenia z transakcji a czasami nawet przyszłość całej organizacji lub też nasze życie prywatne. Bo któż nie chciałby sobie wynegocjować satysfakcjonującej podwyżki zwłaszcza w okresie szalejącej inflacji.

Bez znajomości i stosowania odpowiednich zasad i technik możemy co najwyżej instynktownie, od czasu do czasu ugrać coś w negocjacjach. A jeżeli negocjujesz zawodowo, dobrze wiesz, że „od czasu do czasu” nigdy nie zadowoli Ciebie lub Twoich przełożonych, szefa czy zarządu. Jeżeli Twój sukces zawodowy uzależniony jest od skuteczności rozmów handlowych, ustalania warunków kontraktów, pozyskiwania nowych partnerów biznesowych – po prostu warto poznać tajniki negocjacji.

Dobry negocjator aby osiągać zawsze ambitne cele, musi posiadać wiele kompetencji, porównywalnych często do kompetencji top menedżerów i pewną mentalność która pozwala mu łatwiej poruszać się w konflikcie i znajdywać porozumienie wtedy gdy inni w tym czasie odchodzą w emocjach od stołu negocjacyjnego.

Akademia Negocjatora to obszerny, 80-godzinny kurs prowadzony przez zawodowego negocjatora i certyfikowanego trenera, którzy zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w negocjacjach.


Dla kogo jest ten kurs?

Negocjuje w swoim życiu każdy, jednak dla niektórych jest to umiejętność niezbędna w karierze zawodowej. Do tych grup kierujemy Akademię Negocjatora:

 • osób odpowiedzialnych za rozmowy handlowe, sprzedaż produktów i usług,
 • pracowników działów zakupów odpowiedzialnych za zakupy do firm i jej rentowność,
 • przedsiębiorców oraz kadry zarządczej, która negocjuje warunki z partnerami biznesowymi lub inwestorami,
 • menedżerów i dyrektorów, którzy na co dzień rozwiązują konflikty w swoim zespole,
 • prawników, dla których negocjacje są podstawową umiejętnością zawodową,
 • osób prywatnych, którzy chcą zdobyć lub zwiększyć kompetencje negocjacyjne, aby łatwiej osiągać satysfakcjonujące własne cele.

Jeżeli należysz do powyższych grup, ten kurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Pozwoli Ci on kompleksowo prowadzić negocjacje negocjacji, a Twoje kompetencje potwierdzone będą certyfikatem Profesjonalnego Negocjatora wydanym przez Gdańską Akademię Umiejętności Menedżerskich oraz (opcjonalnie) przez Amercian Certification Institute (ACI).


Cele Akademii Negocjatora

Zapraszamy na 8. edycję Akademii Negocjatora – ruszamy od 29 sierpnia 2023. Do tej pory skutecznie przygotowaliśmy 58 osób w ramach 7 edycji. W trakcie 80 godzin kursu dokładnie poznasz zasady negocjacji i nauczysz się je stosować w praktyce. Osiągniesz to dzięki programowi przygotowanemu i prowadzonemu przez certyfikowanego trenera i zawodowego negocjatora posiadającego najwyższe międzynarodowe kwalifikacje potwierdzone przez American Certification Institute.

Celem tego szkolenia jest nauczyć Cię jak:

 • skuteczniej prowadzić rozmowy biznesowe
 • realizować swoje cele w negocjacjach
 • perfekcyjnie przygotować się do negocjacji
 • pewnie i odważnie negocjować z silniejszym rozmówcą
 • negocjować korzystniejsze warunki zakupu i sprzedaży
 • przekonywująco argumentować w czasie procesu negocjacji
 • skuteczniej bronić opłacalnych warunków w rozmowach z klientami
 • radzić sobie z emocjami w negocjacjach
 • skutecznie bronić się przed manipulacją

Zdobądź Certyfikat Negocjatora oraz międzynarodowy certyfikat CIPN

Warunkiem otrzymania Certyfikatu Negocjatora jest uczestnictwo w minimum 90% zajęć oraz zaliczenie egzaminu polegającego na przeprowadzaniu efektywnych negocjacji (1,5 h).

Dla chętnych uczestników Akademii Negocjatora istnieje możliwość zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu Profesjonalnego Negocjatora – „Certified International Professional Negotiator” – CIPN – wydawanego przez American Certification Institute (ACI).


Szczegółowy program 8. edycji Akademii Negocjatora

ZJAZD TERMIN TEMATYKA:
I 29 VIII 2023 Sztuka skutecznych negocjacji w Modelu Harvardzkim
30 VIII 2023 Jak dogadywać kontrakty na bardziej korzystnych warunkach?
II 21 IX 2023 Sztuka argumentacji w negocjacjach
22 IX 2023 Jak skutecznie przekonywać klienta do swoich celów?
III 18 X 2023 Jak efektywnie rozmawiać, aby realizować swoje cele w negocjacjach?
19 X 2023 Skuteczna obrona przed manipulacją
IV 9 XI 2023 Emocje w negocjacjach i trudni rozmówcy
10 XI 2023 Jak doprowadzić do porozumienia tam, gdzie inni wchodzą w konflikt?
V 7 XII 2023 Egzamin certyfikacyjny
8 XII 2023 Egzamin certyfikacyjny

Wszystkie zjazdy odbywają się w godzinach od 09:00 do 16:00.

Pobierz informator:


Trener i egzaminator

Joseph Wera Małgorzata Horydowiec

Trener trenerów, certyfikowany trener ACI, negocjator z międzynarodową certyfikacją, coach, wykładowca MBA. Praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania z 33 letnim doświadczeniem w biznesie. W swojej karierze zawodowej przeprowadził kilka tysięcy negocjacji na różnych poziomach biznesowych, zaczynając od umów o wartości kilku tysięcy, po wielomilionowe kontrakty z takimi firmami, jak Makro Cash&Carry, Auchan, Geant, Orlen.

Od lat wspiera polski biznes, szkoląc, doradzając lub negocjując w ich imieniu z dużymi korporacjami. Często wynajmowany przez klientów do poprowadzenia w ich imieniu „trudnych” negocjacji, jaki i renegocjacji zawartych już umów, osiągając stuprocentową skuteczność.

Z pasji i doświadczenia trener od 20 lat. Jako trener i coach zrealizował samodzielnie ponad 3116 dni szkoleniowych (w tym 495 coachingów).
Twórca Akademii Negocjatora®, Akademii Trenerów z Pasją® oraz Akademii Sukcesu – System Biznes Know-how®.

Certyfikowany Trener i Negocjator ACI, praktyk biznesu. Na stanowiskach managerskich od 1995 roku.

Od 2001 roku Top Menadżer w firmach z branży spożywczej oraz bankowości. Doświadczenie w negocjacjach zdobywała w międzynarodowych korporacjach w działach sprzedaży, gdzie negocjowała warunki kontraktów z partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami.

Uczestniczyła w wielu projektach międzynarodowych, holdingowych oraz krajowych, wprowadzających usprawnienia efektywności procesów, komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej firmy, które wymagały interdyscyplinarnej wiedzy oraz umiejętności negocjacji na najwyższym poziomie. Wprowadzała w życie kulturę zorientowaną na Klienta, odpowiadała za badania satysfakcji i lojalności Klientów i za wdrażanie działań CSR-owych.

Akademia Negocjatora w Trójmieście

 • Wartość kursu: 5.770 zł
  • Rabat 400 zł przy jednorazowej wpłacie do 29 VII 2023
  • Rabat 200 zł przy wpłacie zaliczki 1.900 zł do 29 VII 2023
   (pozostała kwota do 25 VIII 2023)
 • Wartość kursu w ratach płatnych przed każdym zjazdem (5 x 1.350 zł) 6.750 zł
 • Ilość miejsc ograniczona tylko do 12 osób
 • Rekrutacja trwa do 25 sierpnia 2023
 • O zapisie na kurs decyduje termin wpłaty zaliczki lub całej kwoty
 • Dla firm, płatników VAT, doliczamy do ceny 23% VAT
 • Promocja dla pierwszych 2 osób potwierdzających wpłatą uczestnictwo w kursie szkolenie otwarte GAUM za 50% wartości!

Nasz kurs zawiera:

 • 10 dni zajęć warsztatowych
 • 3 godziny mentoringu indywidualnego z trenerem
 • Materiały szkoleniowe
 • Egzamin
 • Certyfikat Negocjatora
 • Indywidualny raport po egzaminie
 • Przerwy kawowe w czasie zajęć
 • Możliwość Certyfikacji Międzynarodowej Profesjonalnego Negocjatora ACI za 1.920 zł netto   

  608 414 802

  Zobacz dla kogo pracowaliśmy

  This will close in 0 seconds