Gaum logo

Nasza Firma, Nasze Wartości

Misją Naszej firmy jest szybki rozwój Naszych Klientów

Nasi Klienci mówią o nas, że jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniowo-doradczą, która w nowatorski i skuteczny sposób rozwija ich największy kapitał, czyli LUDZI. Cenią nas nie tylko za nNasza Firma, Nasze Wartościowoczesną wiedzę, która gwarantuje  im szybki  rozwój, ale także za doświadczonych i kompetentnych trenerów w swojej dziedzinie. To dzięki nim powstał  nasz oryginalny system AKADEMIA SUKCESU – SYSTEM BIZNES KNOW-HOW®, który rozwija biznes naszych klientów.

Możesz to w łatwy sposób zmierzyć przez wzrost swoich kompetencji, rentowności, sprzedaży, czy dystrybucji. Ten skuteczny efekt osiągamy przez udzielanie prostych i najlepszych odpowiedzi na nurtujące Cię w codziennej pracy pytania. Naszym zdaniem dobre szkolenia to szkolenia rentowne, które przyniosą Twojej firmie wymierne korzyści, takie  jakie sobie zaplanowałeś inwestując pieniądze. Jesteśmy w pełni przekonani, że aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, naszym podstawowym zadaniem jest współpraca z Klientem w celu analizy rzeczywistych potrzeb szkoleniowych. Dopiero po zbadaniu jakich kompetencji brakuje Twoim pracownikom lub Tobie, możemy rozpocząć efektywny proces szkolenia, dedykowany właściwym potrzebom.

Służymy swoim doświadczeniem, wiedzą, praktyką oraz charyzmatycznymi Trenerami i Doradcami. Wieloletnie doświadczenie wskazuje, że najlepsze efekty osiągają Klienci, którzy korzystają z rozwiązań szkoleniowo – doradczych w sposób kompleksowy i zaplanowany. Wówczas dedykowane rozwiązania są korzystną, rozwojową i rentowną inwestycją. Z badań wynika, że szkolenia przynoszą najlepsze efekty wtedy, gdy:

  • są elementem szerszej wizji zmiany i strategii rozwoju firmy
  • połączone są ze strategią wdrożenia szkolonych umiejętności (np.  coaching)
  • dochodzi do  ścisłej  współpracy między zlecającym szkoleniem a trenerem prowadzącym, zwłaszcza na etapie przygotowania szkolenia
  • właściwie zbadamy potrzeby szkoleniowe i  zdefiniujemy wspólnie problemy
  • dobrze  dobrane ćwiczenia  nastawione są na realizację celów szkoleniowych
  • forma szkolenia angażuje uczestników w proces uczenia

Zwłaszcza ten ostatni element jest kluczowy, bo dzięki niemu ludzie chętniej  przełamują swoje wewnętrzne bariery, zdobywają nową wiedzę i  umiejętności oraz uczą się właściwych postaw. Żeby to osiągnąć stosujemy różne formy uczenia się pamiętając zawsze o celach szkoleniowych Klienta, które konsekwentnie realizujemy.


METODY SZKOLENIOWE GAUM

KARTA PRAW USŁUG SZKOLENIOWYCH

REKLAMACJA – PROCEDURA GAUM

Zobacz dla kogo pracowaliśmy