Gaum logo

Artur Mastaliński

Trener – konsultant z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 20 lat na stanowiskach kierowniczych.

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu organizacji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem, w szczególności usprawniania procesów:

  • produkcyjnych (m.in. z wykorzystaniem  Lean Management),
  • zarządzania funkcjonowaniem przedsiębiorstwa (organizacja, zarządzanie projektowe, budżetowanie, wewnętrzny przepływ informacji),
  • sprzedaży i obsługi posprzedażnej (gwarancyjnej i pogwarancyjnej).

Twórca i wieloletni manager kilku organizacji techniczno-handlowych, działających z sukcesami na rynku  krajowym i zagranicznym (branża techniczna). Z wykształcenia inżynier. Ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Samochody i Maszyny Robocze oraz studium Mobilne Maszyny Robocze na Politechnice Wrocławskiej.

Prowadzi seminaria dla dyplomantów Politechniki z zakresu umiejętności łączenia nabytej przez nich wiedzy teoretycznej  z  praktyką oraz związku pomiędzy cechami technicznymi a potencjałem marketingowym produktu.

Doświadczenie biznesowe zdobywał w strukturach sprzedaży, marketingu, serwisu i utrzymania ruchu w firmach polskich i międzynarodowych (Bumar, Juanja, Maintpartner ASI, Techglass). Tworzył systemy organizacji struktur i projektów, zarządzania, obsługi handlowej i serwisowej, utrzymania ruchu. Jako menedżer projektów wdrażał z sukcesami projekty zarządzania zarówno strukturami kilkuosobowymi jak i obejmującymi 150+ pracowników.

Jego pasją są historia, technika i modelarstwo.

Mariusz Wójcik 10 lutego, 2021

Zobacz dla kogo pracowaliśmy