Gaum logo

Doradztwo Biznesowe

„Postęp jest nieosiągalny bez zmiany, a Ci, którzy nie potrafią zmienić swoich umysłów nie są w stanie zmienić niczego.”

Bernard Shaw

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia – Buduj przewagę !

Znalezienie odpowiednich kompetencji biznesowych wymaga zwykle zaangażowania, czasu i pieniędzy. W czasach Doradztwo Biznesowerestrukturyzacji kosztów, budżetów płacowych i maksymalizacji zasobów ludzkich, firmy potrafią rezygnować z wielu projektów, kosztem przyszłej efektywności biznesu. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenia zawodowe w międzynarodowym środowisku biznesowym: korporacjach i firmach konsultingowych. Dziś te doświadczenia dzielimy z naszymi Klientami, pomagając im rozwijać i zwiększać przewagę konkurencyjną zarządzanych przez nich przedsiębiorstw.


Chcesz wyprzedzić konkurencję, wprowadź do swojej firmy to czego oni jeszcze nie mają. Pobijesz ich nowoczesną organizacją i nowatorskimi systemami zarządzania, a my pomożemy Ci wprowadzić te rozwiązania w życie. Doradztwo Biznesowe PomysłyRozwiązania doradztwa biznesowego opartego na nowatorskim systemie Akademia Sukcesu – System Biznes Know-how®, gwarantują sukces Twojej firmie. Jeśli chcesz rozwinąć firmę, usprawnić procesy, pozyskać nowe rynki i klientów lub zbudować Dream Team, skontaktuj się z Nami. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była konkurencyjna, innowacyjna i zarabiała pieniądze, skontaktuj się z Nami. Buduj przewagę nad konkurencją !


Obszary biznesu i tematyka, w których doradzamy

Negocjacje i renegocjacje – Przygotowanie i rozwój strategii nowych rynków i obszarów biznesowych – Analiza strategiczna kanałów dystrybucji i współpracy z kluczowymi partnerami – Lean Management i Lean Manufacturing – Rozwój strategii i działalności – Biznes Plan – Uruchamianie StartUp – Analiza i rozwój kierunków modelu biznesowego – Strategie marketingowe – Plany marketingowe – E-marketing – Zarządzanie relacjami z Klientami – Segmentacja i strategie produktowe – Rozwój sprzedaży i kanałów dystrybucji – Zasoby ludzkie, rozwój osobisty pracowników – Zarządzanie zmianą i przywództwo – Zarządzanie sprzedażą – Analiza i mapowanie procesów – Ustalenie punktów kontrolnych i organizacja systemu pomiarowego – Identyfikacja ryzyk procesowych – Eliminacja defektów w procesach – Modelowanie procesowe

Rekomendacje Naszych Klientów

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym doradztwie, skontaktuj się z Nami. Napisz kilka słów o swoim projekcie i zapytaj o wycenę wsparcia. Zapraszamy do współpracy.    608 414 802
    Zobacz dla kogo pracowaliśmy