Gaum logo

Jakub Felczak

Psycholog, trener warsztatów śmiechu oraz kompetencji miękkich, wykładowca umiejętności TIK na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

W ramach współpracy z Mentorzy Rozwoju w latach 2017 – 2019 przeprowadził 13 zdalnych usług rozwojowych dla nauczycieli (z czego 5 przypadało na rok 2019). Od 2020 prowadzi zdalne usługi rozwoje dla studentów i seniorów (w sumie 6 usług). W latach 2019- 2020 zrealizował 11 zdalnych usług rozwojowych. Prezentuje znajomość programów, które omawia na poziomie zaawansowanym.

Swoje doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń zaczął zdobywać, już od początku studiów. Jego cierpliwość, otwartość i umiejętność prostego tłumaczenia przekłada się na owocną współpracę z różnorodnymi grupami odbiorców.

Swojego kształcenia nie zaprzestał na studiach psychologicznych, z powodzeniem ukończył międzynarodową certyfikację trenerską ACI, szkolenie certyfikacyjne ICC, pierwszy stopień TSR, jak również inne przydatne w pracy szkoleniowej i dydaktycznej.

Jest zafascynowany i stara się wprowadzać do swojej pracy elementy gamifikacji, mechanizmy kooperacyjne i strategie działania win-win.

W wolnym czasie wielki fan gier z i bez prądu oraz majsterkowania i druku 3d.

Mariusz Wójcik 30 marca, 2021

Zobacz dla kogo pracowaliśmy