Gaum logo

Marcin Pankow

Certyfikowany trener biznesu i coach, dyplomowany ekonomista, magister zarządzania. Jako przedsiębiorca, handlowiec, menedżer oraz trener wewnętrzny i coach doskonale poznał praktyczną stronę biznesu. Doświadczenia trenerskie i coachingowe zdobywał w realizacji projektów m.in. dla firm sektora finansowego, handlowego, produkcyjnego, instytucji publicznych i innych. Trener – praktyk, który bardzo lubi uczyć i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Specjalizuje się w realizacji szkoleń rozwojowych dla kadry zarządzającej, doradców i handlowców. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: sprzedaży i obsługi klienta, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, zarządzania, wystąpień publicznych, prezentacji, windykacji.

Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, prowadzi ćwiczenia z przedmiotów: techniki sprzedaży, zachowania konsumenckie, coaching i mentoring. Doświadczenie zawodowe zdobywał po części w ramach własnej działalności gospodarczej, po części na stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą, zakupami, konsultingiem i szkoleniami. Jako handlowiec i menedżer pracował w branży finansowej i ubezpieczeniowej, nieruchomości, chemii przemysłowej oraz sprzedaży bezpośredniej, m.in. dla Commercial Union, AEGON Polska, Polbank EFG, Metrohouse, Home Broker, Scandex AG, DLF. Przez kilka lat zajmował stanowiska dyrektora ekonomicznego w jednostkach sektora finansów publicznych.

W wolnych chwilach biega ultramaratony, trenuje crossfit i pomaga innym realizować sportowe marzenia jako trener personalny.

Artur Pleskot 12 lutego, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy