Gaum logo

Dorota Kucharska

Certyfikowany coach ICC, akredytowany coach ICF na poziomie ACC, certyfikowana trenerka Marketplace Simulations, wykładowca MBA i studiów podyplomowych oraz menedżerka projektów unijnych.  Z wykształcenia magister inżynier zarządzania systemami produkcyjnymi, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami Politechniki Gdańskiej i Europejskich Studiów Specjalnych.

Od 13 lat z pasją realizuje warsztaty strategiczne z wykorzystaniem symulacyjnych gier biznesowych, a od 2 lat dzieli się swoją wiedzą z zakresu coachingu w ramach Certyfikowanych Kursów Coachingu ICF. Uczestnikami jej szkoleń byli między innymi menadżerowie największych polskich i zagranicznych firm. Realizuje warsztaty zarówno w języku polskim jak i angielskim  dla uczestników różnych narodowości.

W pracy trenera najbardziej ceni techniki szkoleniowe oparte na rywalizacji i nauce przez doświadczanie. W związku z tym jej mottem zawodowym są słowa Konfucjusza: „Słyszałem i zapomniałem. Widziałem i zapamiętałem. Zrobiłem i zrozumiałem”.

W międzyczasie pisze rozlicza i zarządza projektami unijnymi zgodnie z metodykami PMI i Agile, których wartość przekroczyła już 45 milionów złotych.

W wolnym czasie podróżuje po świecie, zgłębia tajniki rodzicielstwa z pozytywną dyscypliną i poszukuje skutecznych technik znajdowania równowagi między życiem zawodowym i osobistym.

Mariusz Wójcik 5 lutego, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy