Gaum logo

Projekt KFS: szkolenia dla pracowników

KFS
„To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem”

Paulo Coelho

Szkolenia, które rozwiną Twoją firmę i Twoich pracowników w ramach projektu KFS. Nawet do 100% sfinansowania szkoleń

Jeśli prowadzisz biznes, sprzedajesz, produkujesz, negocjujesz, zarządzasz, to masz świadomość, że firma, aby utrzymać dobrą pozycję na rynku, musi wygrywać z konkurencją. Jako doświadczony pracodawca, czy menedżer zastanawiasz się, czy możesz to wszystko osiągnąć korzystając z własnych sił i zasobów ? Obecnie kapitał ludzki to największa przewaga konkurencyjna. Można mieć nowoczesne maszyny, jeżeli jednak nie będzie kompetentnych pracowników do ich obsługi to maszyny nie będą pracować na 100% swoich możliwości.

Pytanie, czy Twój kapitał ludzki potrafi to czego od niego oczekujesz ? A gdyby ktoś doświadczony, kto wie jak to zrobić mógł Ci w tym wszystkim pomóc a Ty nie płaciłbyś za tą pomoc ?

Jeszcze aktualna jest niepowtarzalna okazja, aby rozwijać firmę i pracowników w ramach projektu KFS. Pracodawca może się starać o dofinansowanie w swoim Urzędzie Pracy na szkolenia dla wszystkich swoich pracowników. Jest to kwota 3 średnich krajowych, czyli na obecną chwilę ok.12.000 zł brutto.


Nie ma znaczenia, na jaki rodzaj umowy o pracę zatrudnieni są pracownicy korzystający ze szkoleń wspieranego środkami projektu KFS, a także, czy jest to praca na pełen, czy część etatu. Ponadto – pracodawca jako osoba pracująca może również skorzystać ze szkoleń finansowanych przez projekt KFS na takich samych zasadach jak jego pracownicy. W ramach projektu KFS możliwe jest sfinansowanie:

  • do 80% kosztów szkoleń, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika
  • do 100% kosztów szkoleń – jeśli wnioskodawca należy do grupy mikro przedsiębiorców, nie więcej jednak niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika (mikro przedsiębiorca to przedsiębiorca, który zatrudnia mniej niż 10 pracowników, a jego roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 mln. EUR)

Możemy pomóc Ci w pozyskaniu tych środków, poprzez analizę potrzeb i wypełnienie części merytorycznej wniosku. Korzystając z pomocy doświadczonych trenerów i konsultantów z naszej firmy możesz rozwinąć swój biznes. Po więcej informacji zadzwoń lub napisz i umów się z Nami na spotkanie, na którym odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do współpracy.    +48 58 351 44 81
    Zobacz dla kogo pracowaliśmy