W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta – Konsultant ds. Sprzedaży Szkoleń

Wymagania

  • umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • wykształcenie co najmniej średnie – mile widziane wyższe
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży szkoleń lub w branży HR
  • orientacja na zadania i działanie
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office
  • samodzielność, inicjatywa oraz konsekwencja w działaniu

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prezentacja oferty dla klientów biznesowych
  • sprzedaż usług firmy
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • prowadzenie i poszerzanie bazy danych
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – podstawa + prowizja uzależniona od wyników
  • pracę w jednej z najlepszych firm szkoleniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
  • możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Oferty zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesłać na adres: biuro@gaum.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)”.

Zobacz dla kogo pracowaliśmy