Gaum logo

Ostatni dzwonek – dofinansowania dla trenerów!

W ramach projektu Zadania Antycovidowe trwa ostatnia prosta naborów, gdzie można dostać dofinansowanie 80% na szkolenia z BUR. Więcej informacji na naszym FB w tym poście, zapraszamy do polubienia i śledzenia! :)

Arkadiusz Naruk 22 kwietnia, 2021

WEBINAR: Jak prowadzić ciekawe szkolenia online?

GAUM zaprasza serdecznie wszystkie Trenerki i Trenerów na bezpłatny webinar Jak prowadzić ciekawe szkolenia online?. Wszelkie informacje i zapisy dostępne są w portalu Evenea: https://app.evenea.pl/event/gaum-webinar-ciekawe-szkolenia-online/

 

Arkadiusz Naruk 14 stycznia, 2021

Szkolenia z projektu Zadania Antycovidowe

Wszystkie Trenerki i Trenerów w projekcie Zadania Antycovidowe (HRP) w BUR zapraszamy do wyboru szkoleń z naszej puli, dostępnych TU.

Infografika z przeglądem:

Arkadiusz Naruk 12 stycznia, 2021

GAUM znowu w polskiej czołówce!

Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich zajęła 12. miejsce w polskim rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej! Dziękujemy Partnerom, Klientom i Sympatykom za wsparcie oraz owocne projekty. :) Oby tak dalej!

 

Arkadiusz Naruk 30 października, 2020

Podcast i blog

Po ostatnich aktualizacjach dostępne jest 5 odcinków GAUM Podcast oraz artykuły omawiające różne wyzwania życia trenerskiego i jak sobie z nimi poradzić. Zapraszamy do zakładki Blog – https://gaum.pl/blog/

 

Arkadiusz Naruk 23 października, 2020

Zapraszamy do projektu „Akademia Menadżera”

Jeśli jesteś właścicielem lub dyrektorem w MŚP to zapraszamy do projektu: zdobądź 80% dotacje na rozwój kadry, by przegonić konkurencję!

Zobacz podstronę projektu.

Arkadiusz Naruk 15 października, 2020

GAUM na 11. miejscu w Polsce w rankingu!

Wg rankingu Gazety Finansowej (kwiecień 2020) awansowaliśmy z 13. miejsca na miejsce 11. w rankingu firm szkoleniowych! Ogromnie dziękujemy za Wasze zaufanie, udział w naszych projektach, kursach i szkoleniach! Szykujemy kolejne, by jeszcze lepiej wspierać Was kompetencjami w biznesie.

Arkadiusz Naruk 27 kwietnia, 2020

FRIS dostępny w GAUM!

Popularna polska metodyka FRIS, badająca style myślenia, od grudnia 2019 jest już dostępna w GAUM! Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Arkadiusz Naruk 6 stycznia, 2020

Uzyskaliśmy prawa do kolejnej certyfikacji!

GAUM w osobie Josepha Wery, naszego Trenera Trenerów i Dyrektora Zarządzającego, zdobyła uprawnienia do certyfikowania – prestiżowym dyplomem Amerykańskiego Instytutu Certyfikacji – profesjonalnych negocjatorów! Tytuł w pełnym brzmieniu to: Certified International Professional Negotiator.

Niebawem zamieścimy informacje jak możesz wzbogacić swoje portfolio o ten certyfikat.

Arkadiusz Naruk 26 listopada, 2019

GAUM na HRD Innovations & Expo 2019

Cieszymy się, że mogliśmy być obecni na targach w Warszawie i podzielić naszą misją z liderami, HRowcami oraz innymi wystawcami. Profesjonalne i skuteczne szkolenia z certyfikacjami międzynarodowymi, na które stawiamy, to przyszłość dla Polaków, by wygrywać z konkurencją na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Ponadto, w ramach targów i konferencji HRD Innovations & Expo 2019 poprowadziliśmy próbkę warsztatu Lew Salonowy, a Gości obsłużyliśmy przy stoisku, które widać tu.

Arkadiusz Naruk 4 października, 2019

Kurs Trenerski startuje 27 września – ostatnia szansa zapisu

Po 24. ukończonych edycjach Kursu Trenerskiego, który wykształcił kilkuset profesjonalnych trenerów z Międzynarodowym Certyfikatem Trenera Biznesu, rusza kolejna edycja! Więcej informacji, treść i zapisy znajdziesz po tym adresem.

Arkadiusz Naruk 21 września, 2019

GAUM rozpoczyna współpracę z Talkersami

Po niedawnym spotkaniu liderów, Wiktora Jodłowskiego z Talkersów  oraz Josepha Wery z GAUM, nawiązane zostało partnerstwo obu firm. Łączą ich wartości w biznesie, którym hołdują, a że XXI wiek to wiek współpracy i budowania razem, to życzymy sobie nawzajem, aby Klienci obu firm dostali z tego podwójną dawkę dobra.

Talkersi specjalizują się w przełamywaniu barier w mówieniu po angielsku. Dowiedz się więcej.

Arkadiusz Naruk 18 września, 2019

GAUM uzyskała możliwość certyfikacji międzynarodowej Trenerów Biznesu w standardach ACI

Z przyjemnością informujemy , że Akademia Trenerów z Pasją za swoją wysoką jakość została doceniona. W dniu 2 X 2017r. Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich jako pierwsza firma na północy Polski uzyskała możliwość certyfikacji międzynarodowej Trenerów Biznesu w standardach ACI . Bardzo cieszymy się z tej możliwości.

ACI Certyfikat skan

J_Wera 2 stycznia, 2018

Projekt rozwoju profesjonalnych kadr ASP w Gdańsku realizowany przez GAUM

Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich jako już w zasadzie stały partner projektów rozwojowych w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, przeprowadziła kolejne zajęcia dla zarządzających artystyczną uczelnią dedykowane tym razem profesjonalizacji kadr. Poprzednie projekty rozwojowe dla uczelni dotyczyły efektywności w zarządzaniu oraz wspierały opracowanie strategii rozwoju ASP na kolejne lata działalności. Z dumą przyznać trzeba, że władze uczelni z pełną konsekwencją i kreatywnością realizują obraną strategię.

Artur Pleskot 14 lutego, 2017

GAUM pierwszą firmą szkoleniową w Gdańsku z Certyfikatem DEKRY SUS 2.0

Z dumą informujemy, że Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich jako pierwsza firma szkoleniowa w Gdańsku poddała się auditowi DEKRY SUS 2.0. Audit zakończył się wynikiem pozytywnym. (więcej…)

Artur Pleskot 2 grudnia, 2016

Joseph Wera ekspertem merytorycznym komisji BCC ds. branży szkoleniowej

Dyrektor Zarządzający Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich został ekspertem merytorycznym komisji BCC ds. branży szkoleniowej. Gratulujemy Josephowi ! Podstawą działania komisji jest skupienie się na dwóch obszarach: (więcej…)

Artur Pleskot 3 października, 2016

Sukcesja w firmie rodzinnej – wykład dla BCC

Eksperci GAUM przeprowadzili wykład dla członków BCC na temat sukcesji w firmie. Oprócz aspektów psychologicznych, organizacyjnych i finansowych przejęcie firmy przez kolejne pokolenie musi być także przygotowane w aspekcie prawnym. Z prawnego punktu widzenia sukcesja to przejście praw i obowiązków z jednego podmiotu na drugi. Sukcesja może być uniwersalna – gdy przechodzą wszystkie prawa albo syngularna (więcej…)

Artur Pleskot 23 września, 2016

Projekt rozwojowy GAUM dla United Beverages

W czerwcu rozpoczęliśmy współpracę z firmą United Beverages, jednym z kluczowych dystrybutorów alkoholi w Polsce. Opracowany i wdrażany przez GAUM projekt rozwojowy dla sił sprzedaży UB sprawi, że firma jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję na polskim rynku. United Beverages jest wyłącznym dystrybutorem wielu najbardziej renomowanych marek międzynarodowych, a ich produkty pochodzą z całego świata poczynając od Francji, Hiszpanii, Włoch, a kończąc na Australii, Chile i RPA. Szerokie portfolio sprawia, że rola skutecznej dystrybucji jest niebagatelna. Celem projektu jest wzrost profesjonalizmu i skuteczności działu handlowego.

Artur Pleskot 18 czerwca, 2016

Rekomendacja BCC dla Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich

Kolejna rekomendacja BCC dla GAUM. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Wspólne wartości i idee oraz cele biznesowe sprawiają, iż kontynuujemy pracę nad innowacyjnymi projektami rozwojowymi. Wkrótce opublikujemy, kolejne wsp (więcej…)

Artur Pleskot 31 maja, 2016

Innowacja – artykuł eksperta GAUM w Gazecie Finansowej

Kolejny bardzo inspirujący artykuł ze świata biznesu. Tym razem w Gazecie Finansowej, materiał pod tytułem „Innowacja – kto pierwszy ten lepszy, czyli jak bardzo liczy się pomysłowość Managera”. Autorem publikacji jest dr Paweł Błaszkiewicz. Zapraszamy do lektury:

http://gf24.pl/analizy/item/125-top-25-najlepszych-menedzerow-w-finansach

 

Artur Pleskot 21 maja, 2016

Wyniki Konkursu Projekt Da Vinci – GAUM dla studentów

Po bardzo burzliwych obradach komisji oraz formalnej weryfikacji finalistów konkursu Projekt Da Vinci, niniejszym ogłaszamy wyniki konkursu. Komisja obradowała w składzie: Joseph Wera – ekspert: zarządzanie i negocjacje, Krzysztof Traczuk – ekspert: biznes plan i marketing, Paweł Błaszkiewicz – ekspert: HR i psychologia biznesu. Komisja finalnie zdecydowała przyznać dwie nagrody.

I miejsce zajął projekt autorstwa Kamila Chodup, studenta UG. Nagrodą jest Opieka Mentorska nad projektem w wymiarze 40 godzin.

II miejsce zajął projekt autorstwa Marka Fulary, również studenta UG. Nagrodą jest Opieka Mentorska nad projektem w wymiarze 30 godzin.

Gratulujemy zwycięzcom ! Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, za tak licznie nadesłane projekty.

Zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

 

Artur Pleskot 11 maja, 2016

Wykłady dla branży weterynaryjnej – GAUM w roli eksperta

7 i 8 Maja w Warszawie i we Wrocławiu odbyła się konferencja organizowana przez ZOETIS, a wspierana przez MEDIVET. Celem konferencji był rozwój gabinetów, lecznic i klinik w ujęciu biznesowym oraz prezentacja nowości farmaceutycznych dla branży. Po raz kolejny Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich wsparła event merytorycznie. Ekspert GAUM Tomasz Wypych wystąpił w arcyciekawym towarzystwie. Kolejność według wystąpień: dr hab. Miguel Angel Diaz Sanchez – właściciel kliniki zatrudniającej kilkanaście osób (od 1992 roku). (więcej…)

Artur Pleskot 9 maja, 2016

Projekt Da Vinci – ostatni dzień na zgłaszanie projektów

Dziś ostatni dzień na zgłaszanie projektów do konkursu. Komisja ogłosi wyniki konkursu 10 Maja. Skorzystaj z szansy, zgłoś projekt i wygraj Roczną Opiekę Mentorską nad projektem. Zgłoszenia – formularz do pobrania w poniższym linku:

ZGŁOSZENIE PROJEKT DA VINCI

 

Artur Pleskot 25 kwietnia, 2016

Projekt Da Vinci – GAUM dla studentów (pobierz formularz i regulamin)

GAUM_plakat_1_1.1 (4) KONKURS PROJEKT DA VINCI – GAUM dla studentów UG. Wsparcie profesjonalistów dla Twojego projektu. Opisz na czym polega Twoja idea, pomysł, inicjatywa. Pomysł oceni komisja praktyków zarządzania. Nagrody dla 3 najciekawszych projektów:  odpowiednio 40/30/20 godzin indywidualnych konsultacji, doradztwa lub szkoleń, które pomogą Ci znaleźć receptę na sukces.

Termin złożenia prac: nabór projektów startuje 15 Kwietnia (mailowo). 20 i 21 Kwietnia projekty będzie można zgłosić bezpośrednio na stoisku GAUM podczas konferencji UG Project Management (http://konferencjapm.pl/). 25 Kwietnia to ostatni dzień składania wniosków na mail: biuro@gaum.pl z dopiskiem Projekt Da Vinci.
Ocena formalna i merytoryczna: podczas posiedzenia Komisji w dniach 9 – 10 Maja.
Ogłoszenie Laureatów Konkursu: 10 Maja na stronie gaum.pl oraz na FB – zwycięzcy zostaną także powiadomieni mailowo. Nagrodą jest Roczny Program Opieki Merytorycznej dla 3 najlepszych projektów.

Pobierz zgłoszenie do Konkursu Projekt Da Vinci

 

 

 

Artur Pleskot 12 kwietnia, 2016

GAUM partnerem strategicznym konferencji Project Managament

Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich została partnerem strategicznym konferencji Project Managament. Organizatorem konferencji jest Uniwersytet Gdański i Strateg – koła naukowego wydziału Zarządzania UG. W tegorocznej edycji wykład z ramienia GAUM poprowadzi dr. Paweł Błaszkiewicz zatytułowany “Sky is the limit – czyli latający rower”, przedstawiający historię grupy inżynierów. W efekcie udowodni wszystkim słuchaczom, że nasz gatunek jest stworzony do pokonywania wszelkich ograniczeń. Przykład latającego roweru przypomina starą prawdę, że równie ważna jest droga jak i sam cel podróży. Co z ich doświadczenia warto przenieść do praktyki zarządzania? (więcej…)

Artur Pleskot 2 kwietnia, 2016

Kolejne warsztaty dla lekarzy weterynarii

Kolejny udany etap projektu Akademia Biznesu Zoetis. Podczas weekendu 20 – 21 Lutego przeprowadziliśmy praktyczne warsztaty rozwijające umiejętności lekarzy weterynarii w ujęciu biznesowym. Zagadnienia zostały dopasowane i oparte bardzo mocno o branżę weterynaryjną. Pracowaliśmy w obszarach zarządzania lecznicą/gabinetem, zarządzania pracownikami, sprzedażą usług również w ujęciu marketingowym oraz komunikacją. (więcej…)

Artur Pleskot 23 lutego, 2016

Startujemy z Akademią Zarządzania Jakością i Sprzedaży dla Enovatis S.A.

Już od Marca Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich startuje z projektem rozwojowym dla pracowników Enovatis S.A. Ruszamy ze szkoleniami w obszarach: zarządzania jakością, zarządzania sprzedażą i rozwojem kompetencji sprzedażowych pracowników Enovatis. Enovatis S.A. (więcej…)

Artur Pleskot 10 lutego, 2016

GAUM w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych

Mamy przyjemność poinformować, iż Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich została członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (więcej…)

Artur Pleskot 28 stycznia, 2016

GAUM partnerem merytorycznym konferencji HRnaŚNIADANIE

Jako Partner Merytoryczny zapraszamy 10 Lutego w Gdańsku, na konferencję HRnaŚniadanie. Z interaktywnym, charyzmatycznym wykładem (więcej…)

Artur Pleskot 15 stycznia, 2016

Skuteczna sprzedaż – Triada Augusto realizujemy program wsparcia sprzedaży

Skuteczna sprzedaż – Triada Augusto realizujemy program wsparcia sprzedaży. Projekt, którego celem jest wzrost efektywności sił sprzedaży. (więcej…)

Artur Pleskot 15 grudnia, 2015

PBS – projekt rozwojowy dla doradców i menedżerów

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że kolejny projekt dla bankowców wystartował. Wspieramy projekt rozwojowy jako strategiczny partner biznesowy dla Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku (więcej…)

Artur Pleskot 29 października, 2015

„Kiedy Pacjent macha ogonem, Klient chętnie płaci”

Zapraszamy wszystkich lekarzy weterynarii, właścicieli i pracowników gabinetów, lecznic i klinik weterynaryjnych na kolejne wykłady poświęcone tematyce branży weterynaryjnej. (więcej…)

Artur Pleskot 30 września, 2015

Wręczenie Certyfikatów Trenera Biznesu

Jak zwykle jesienią w naszej firmie dużo się dzieje. Kończą się jedne szkolenia, zaczynają nowe.
W ten weekend mieliśmy okazję wręczyć Certyfikaty Trenera Biznesu kolejnym osobom, czyli Super Trenerom z Pasją.
(więcej…)

Artur Pleskot 15 września, 2015

Ostatnie wolne miejsca na Kurs Trenerski – edycja Gdańsk

Rekrutacja na jesienną edycję Kursu Trenerskiego – Akademia Trenerów z Pasją powoli dobiega końca. Zostały ostatnie wolne miejsca w Gdańsku. Przypominamy, że lista miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 20 Września. Podpowiadamy, że w (więcej…)

Artur Pleskot 30 sierpnia, 2015

Start Akademii Biznesu Zoetis – wykłady Trenerów GAUM

Już na jesieni – we Wrześniu, zapraszamy na cykl wykładów Trenerów GAUM w ramach strategicznego partnerstwa z Zoetis. Wykłady rozpoczynają projekt Akademia Biznesu Zoetis dla branży weterynaryjnej. Trenerzy – wykładowcy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w imieniu Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich to dr Paweł Błaszkiewicz i Tomasz Wypych. (więcej…)

Artur Pleskot 16 sierpnia, 2015

Partnerstwo GAUM i BCC

To już 8 lat kiedy powstała Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich. 4 lipca 2007 to dla nas początek Nowej Ery. Planując rozwój firmy nie wiedzieliśmy, że po 8 latach Nasi najlepsi Trenerzy będą przemawiać w Business Centre Club. (więcej…)

Artur Pleskot 13 lipca, 2015

GAUM strategicznym partnerem Akademii Biznesu ZOETIS

Akademia Biznesu ZOETIS To projekt skierowany do lekarzy weterynarii, mający na celu rozwój ich kompetencji w zakresie prowadzenia kliniki, lecznicy, czy gabinetu jako firmy. Wraz z partnerem z branży farmaceutycznej – firmą Zoetis – Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich przygotowała cykl spotkań szkoleniowych pod nazwą (więcej…)

Artur Pleskot 3 lipca, 2015

Wsparcie dotacyjne na Akademia 45+

Akademia 45+ to szkolenia, które rozwiną Twoją firmę i Twoich pracowników w ramach projektu 45+. Nawet do 100% sfinansowania szkoleń. Aktualnie jest to niepowtarzalna okazja, aby rozwijać firmę i pracowników w ramach projektu 45+. Pracodawca może się starać o dofinansowanie w swoim Urzędzie Pracy na szkolenia dla wszystkich osób w firmie, które ukończyły 45 rok życia. Jest to kwota 3 średnich krajowych wynagrodzeń, czyli na obecną chwilę ok.12.000 zł brutto. (więcej…)

Artur Pleskot 22 czerwca, 2015

Wystartowała rekrutacja do jesiennej edycji kursu trenerskiego

Zapraszamy na Kurs Trenerski!

Akademia Trenerów z Pasją to 23 dni zajęć, w tym 18 dni intensywnych warsztatów na Sali, 4 dni asysty na profesjonalnych szkoleniach, 3 godziny mentoringu i konsultacji indywidualnych pod okiem doświadczonych trenerów z różnych dziedzin biznesu i psychologii. (więcej…)

Artur Pleskot 3 czerwca, 2015

Skuteczne Negocjacje dla Studentów

Skuteczne negocjacje – temat członkom Brevi już niestraszny ! Przedstawiciele Koła wzięli udział w warsztacie przygotowanym przez Gdańską Akademię Umiejętności Menedżerskich. (więcej…)

Artur Pleskot 14 maja, 2015

Akademia Trenerów z Pasją Edycja Warszawa

8 maja startujemy z Edycją Warszawską Akademii Trenerów z Pasją. Akademia Trenerów z Pasją to 18 dni intensywnych zajęć pod okiem doświadczonych trenerów z różnych dziedzin biznesu i psychologii. (więcej…)

Artur Pleskot 7 maja, 2015

Wręczenie Certyfikatów Trenera Biznesu

Jak zawsze wyjątkowa atmosfera po egzaminach  :-) Doskonale przygotowani uczestnicy. Po egzaminie – Trenerzy (więcej…)

Artur Pleskot 13 kwietnia, 2015

Damy Szpik – wspieramy jak możemy

WSPIERAMY JAK MOŻEMY. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udzielenia wsparcia akcji DAMY SZPIK !

(więcej…)

Artur Pleskot 10 kwietnia, 2015

GAUM w gronie członków BCC

Z przyjemnością informujemy, iż od Marca 2015 Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich została członkiem Business Centre Club.
Business Centre Club logoBusiness Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

(więcej…)

Artur Pleskot 13 marca, 2015

PROMOCJA – Kurs Trenerski i Szkolenia Otwarte

Super Okazja ! Bonus dla uczestników Szkoleń Otwartych i Kursów Trenerskich !

Dla każdego uczestnika szkolenia otwartego lub kursu trenerskiego, który przyprowadzi ze sobą na szkolenie (lub kurs) drugiego uczestnika, fundujemy 2 dni pobytu, dla dwóch osób na Przystani Kaszubskiej !
Ilość miejsc ograniczona.
Kontaktuj się: biuro@gaum.pl
lub 58 351 44 81 i 608 414 802

https://www.facebook.com/KaszubskaPrzystan

Artur Pleskot 11 lutego, 2015

Zobacz dla kogo pracowaliśmy