W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista – Konsultant Lean Management

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany inżynier mechanik, automatyk)
  • 5 lat doświadczenia pracy w firmie produkcyjnej lub usługowej zarządzanej wg Lean, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • Lub przynajmniej 3 lat doświadczenia pracy w firmie doradczej z zakresu Lean Management
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami doskonalącymi z wykorzystaniem narzędzi Lean Management (przepływ, stabilność, system zarządzania i kultura Lean)
  • Praktyczna znajomości metod i technik Lean Management
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i wysokich umiejętności analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków

  • Rozwój prowadzenie i nadzór projektów doradczych z zakresu Lean Management
  • prowadzenie warsztatów i projektów szkoleniowych
  • wdrażanie projektów z zakresu Lean Management
  • rozwijanie nowych produktów i know-how firmy z obszaru Lean Management

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w zgranym, doświadczonym zespole
  • Możliwości osobistego rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w projektach rozwojowych z zakresu Lean Management

Oferty zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesłać na adres: biuro@gaum.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)”.

Zobacz dla kogo pracowaliśmy